Sandra Wasilewska

jej motto: ,,Dostajesz od życia tyle ile sam jesteś w stanie sobie z niego wziąć.''

Od dziecka związana ze sportem. Początkowo trenowała piłkę ręczną a następnie lekkoatletykę, jednak to taniec okazał się być jej największą pasją. Zaczęła od hip-hopu, kolejno przeszła przez dancehall, ale to jazz i współczesny pochłonął ją bez reszty.

Z Pole Dance związana jest od dwóch lat, okazał się on strzałem w dziesiątkę – jest idealnym połączeniem jej pasji – tańca oraz sportu. Regularnie uczestniczy w warsztatach oraz przeróżnych szkoleniach, dzięki czemu ciągle podnosi swoje kwalifikacje. W technikach modern, jazz, współczesny, hip hop, dancehall oraz pole dance szkoliła się u czołowych polskich oraz zagranicznych instruktorów. Sandra jest dyplomowanym instruktorem Pole Dance. Po ukończeniu kursu instruktora pole dance zajęła się również stretchingiem, z którego kształciła się pod okiem Natalii Marii Wojciechowskiej. Pole Dance od początku traktuje poważnie, nieustannie szkoli się i startuje w zawodach, uzyskała II miejsce na IV Mistrzostwach Pole Dance Studio w Grudziądzu.

Uwielbia zarażać innych swoją pasją i pokazywać, że Pole Dance może łączyć elementy akrobatyczne wykonywane na rurze z tańcem współczesnym. Aktualnie jest członkiem pole dance’owej grupy Predators Squad.

Sandra Wasilewska