+48 795 167 777 info@skypole.pl

Sky Pole Studio

Nasz zespół

W Sky Pole studio dbamy o to aby zajęcia były na najwyższym poziomie, dlatego nasza kadra składa się z wykwalifikowanych instruktorów i trenerów.

magdalena karasińska

Kilka słów Magdy o sobie

magdalena karasińska

Tancerka, choreograf, dyplomowany instruktor tańca oraz pole dance, właścicielka Sky Pole Studio. Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Tancerka z 7-letnim doświadczeniem w tańcu towarzyskim, Dla Magdy jako tancerki najważniejszy jest ciągły rozwój, uczęszcza więc na liczne warsztaty taneczne, gdzie szkoli się pod okiem zagranicznych choreografów.

Od 2013 roku prowadzi zajęcia w różnych grupowych wiekowych, z tańca towarzyskiego, ladies latino, sexy dance ,pole dance, exotic pole oraz stretching. Zajmuje się także przygotowywaniem chorografii Pierwszych Tańców Weselnych.

Magda jest również profesjonalną tancerką i uczestniczy w wielu pokazach, koncertach i eventach. W 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę z Pole Dance, który stał się istotnym dodatkiem do zestawu tanecznych i sportowych pasji. Wcześniejsze taneczne przygotowanie w znacznym stopniu ułatwiło wejście w świat pole dance’u oraz zaowocowało pierwszym osiągnięciem- otrzymaniem tytułu Vice Miss- szkoły pole dance, w której się szkoliła- już po 2 miesiącach od pierwszego wejścia na salę treningową.

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie.

Taniec to jej pasja i sposób na życie!

OSIĄGNIĘCIA:

Półfinalistka 11 Edycji MAM TALENT

II Miejsce – Pole Dance Fever , kat Exotic Pro, Grodzisk Mazowiecki 2019

III Miejsce- Pole Sport IPSF , kat. Profesjonalistki Seniorki, Katowice 2019

I Miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Warszawa 2018

II Miejsce Artisic Pole IPSF , kat. Profesjonalistki Seniorki, Katowice 2018

III-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław 2017

II-miejsce Pole Art Experience, kat.Professional, Opole .2017

II-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław 2016

Alona Babynina

Kilka słów Alony o sobie

Alona Babynina

Alona związana ze sportem od 6 roku życia. Najpierw była akrobatyka, później hip-hop, jazda konna i nawet sztuki walki. Pole dance odkrywa dla siebie 4 lata temu, trochę później akrobatykę powietrzną – aerial hoop (koło cyrkowe) oraz aerial silks (szarfy).

Teraz jest poważnie nastawiona: jeździ na różne warsztaty z gwiazdami pole dance, startuje w konkursach i zawodach oraz prowadzi zajęcia, żeby móc podzielić się swoją pasją z innymi.

Od najmłodszych lat związana ze sportem i tańcem.

Poza zajęciami na rurze Alona również prowadzi stretching, który jest niezbędny dla każdego, bo sport – to zdrowie! W wolnej chwili od treningów studiuje stosunki międzynarodowe i dziennikarstwo (może też się kiedyś przyda)

Kinga Żelewska

Kilka słów Kingi o sobie

Kinga Żelewska

Jej przygoda z rurką zaczęła się dużo wcześniej niż samo trenowanie – uwielbiała oglądać co dziewczyny wyczyniają na rurkach i po cichu marzyła, że za jakiś czas i ona będzie mogła spróbować.

Na pierwszy kurs zapisał ją narzeczony, a po pierwszych zajęciach zupełnie przepadła. Rurka stała się nieodłącznym elementem jej życia.

Po pewnym czasie stwierdziła, że nie wyobraża sobie życia bez tego sportu i postanowiła zrobić kurs instruktora.

Przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności sprawia jej mnóstwo satysfakcji, uwielbia gdy kursanci są zadowoleni, kiedy widzi, że to co przekazuje komuś się podoba.

Kinga uważa, że bycie instruktorem nie kończy się na kursie i zdobyciu tytułu – to codzienna walka o więcej i mocniej.

Uwielbia tę walkę i cały czas ma apetyt na więcej, dlatego cały czas się szkoli na warsztatach i kursach.

Poza rurką pasjonatka bachaty, psów, koni, wolontariuszka w Fundacji Zwierzęca Polana i szczęśliwa mężatka oraz „matka” dwóch psów i kota.