+48 795 167 777 info@skypole.pl

Sky Pole Studio

Nasz zespół

W Sky Pole studio dbamy o to aby zajęcia były na najwyższym poziomie, dlatego nasza kadra składa się z wykwalifikowanych instruktorów i trenerów.

magdalena karasińska

Kilka słów Magdy o sobie

magdalena karasińska

Tancerka, choreograf, dyplomowany instruktor tańca oraz pole dance, właścicielka Sky Pole Studio. Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Tancerka z 7-letnim doświadczeniem w tańcu towarzyskim, Dla Magdy jako tancerki najważniejszy jest ciągły rozwój, uczęszcza więc na liczne warsztaty taneczne, gdzie szkoli się pod okiem zagranicznych choreografów.

Od 2013 roku prowadzi zajęcia w różnych grupowych wiekowych, z tańca towarzyskiego, ladies latino, sexy dance ,pole dance, exotic pole oraz stretching. Zajmuje się także przygotowywaniem chorografii Pierwszych Tańców Weselnych.

Magda jest również profesjonalną tancerką i uczestniczy w wielu pokazach, koncertach i eventach. W 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę z Pole Dance, który stał się istotnym dodatkiem do zestawu tanecznych i sportowych pasji. Wcześniejsze taneczne przygotowanie w znacznym stopniu ułatwiło wejście w świat pole dance’u oraz zaowocowało pierwszym osiągnięciem- otrzymaniem tytułu Vice Miss- szkoły pole dance, w której się szkoliła- już po 2 miesiącach od pierwszego wejścia na salę treningową.

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie.

Taniec to jej pasja i sposób na życie!

OSIĄGNIĘCIA:

Półfinalistka 11 Edycji MAM TALENT

II Miejsce – Pole Dance Fever , kat Exotic Pro, Grodzisk Mazowiecki 2019

III Miejsce- Pole Sport IPSF , kat. Profesjonalistki Seniorki, Katowice 2019

I Miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Warszawa 2018

II Miejsce Artisic Pole IPSF , kat. Profesjonalistki Seniorki, Katowice 2018

III-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław 2017

II-miejsce Pole Art Experience, kat.Professional, Opole .2017

II-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław 2016

Kinga Żelewska

Kilka słów Kingi o sobie

Kinga Żelewska

Jej przygoda z rurką zaczęła się dużo wcześniej niż samo trenowanie – uwielbiała oglądać co dziewczyny wyczyniają na rurkach i po cichu marzyła, że za jakiś czas i ona będzie mogła spróbować.

Na pierwszy kurs zapisał ją narzeczony, a po pierwszych zajęciach zupełnie przepadła. Rurka stała się nieodłącznym elementem jej życia.

Po pewnym czasie stwierdziła, że nie wyobraża sobie życia bez tego sportu i postanowiła zrobić kurs instruktora.

Przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności sprawia jej mnóstwo satysfakcji, uwielbia gdy kursanci są zadowoleni, kiedy widzi, że to co przekazuje komuś się podoba.

Kinga uważa, że bycie instruktorem nie kończy się na kursie i zdobyciu tytułu – to codzienna walka o więcej i mocniej.

Uwielbia tę walkę i cały czas ma apetyt na więcej, dlatego cały czas się szkoli na warsztatach i kursach.

Poza rurką pasjonatka bachaty, psów, koni, wolontariuszka w Fundacji Zwierzęca Polana i szczęśliwa mężatka oraz „matka” dwóch psów i kota.

Anna
Głuch

Anna
Głuch

Dyplomowana instruktorka pole dance i instruktorka tańca. Z tańcem związana od 8 roku życia. Próbowała przeróżnych technik, ale to taniec towarzyski skradł jej serce i był największą pasją życia przez wiele lat. Wytańczyła kilkadziesiąt zwycięstw na ogólnopolskich turniejach. Ma mistrzowską klasę A w tańcach standardowych i B w latynoamerykańskich. Przygodę z pole dance rozpoczęła po kilku latach przerwy w tańcu, na początku 2018 roku. Główną motywacją była chęć znalezienia nowego, trudnego wyzwania, bo bez nich nie wyobraża sobie życia. Nie obyło się bez ciężkich początków, ale udało się! Tak powstała nowa pasja, która wciąż przybiera na sile.

Ania najlepiej czuje się w Pole Art, który daje nieograniczone możliwości łączenia figur Pole Dance z dowolną formą tańca. W 2019 wzięła udział w swoich pierwszych zawodach Pole Dance Fever, w kategorii Pole Art i od razu zdobyła miejsce na podium!

Co robi w wolnych chwilach? Oczywiście tańczy! Można ją regularnie spotkać na warszawskich parkietach salsowych, bachatowych i kizombowych.

Stale próbuje nowych technik tańca, doszkala się, bardzo dużo wymaga od siebie, lubi wyzwania i wierzy w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na co dzień zajmuje się marketingiem w branży farmaceutycznej.

„Kocham być instruktorką i współdzielić z Wami tą niepowtarzalną energię, którą wspólnie tworzymy w trakcie treningów. Na moich zajęciach Pole Dance nie może zabraknąć tańca i różnorodnych form ćwiczeń, które poprawiają koordynację i świadomość ciała. Możecie też liczyć na dużo uśmiechu i motywacji!”

Karolina Golon

Karolina Golon

Karolina na rurkę trafiła przypadkiem i w najgorszym etapie swojego życia, więc kilka siniaków i upadków nie robiły już wielkiej różnicy. Treningi miały zająć głowę i trochę ją wzmocnić, bo jak zaczynała była jeszcze chudsza 😉.

Początki nie zapowiadały nic dobrego, a już na pewno nie to, że pokocha ten sport bardziej niż cokolwiek innego. Mimo tego, że nigdy nic nie trenowała (a przez połowę życia miała zwolnienie z WFu), poszła jak burza odkąd po raz pierwszy zawisła do góry nogami i nie chce się już zatrzymywać.

Dzięki temu że nie miała łatwego początku, jest bardzo wyrozumiała dla swoich kursantów i do każdego z nich stara się mieć indywidualne podejście.

Prywatnie zajmujący się nieruchomościami pełnoetatowy korposzczur z Mordoru.

Alicja Pakuła

Alicja Pakuła

Alicja-wulkan energii i radości. Studiowała kosmetologię, pracuje jako manager w gastronomii, a po godzinach trenuje pole dance i kocha to co robi. Od kilku lat związana z Pole Dance, a od czerwca 2018 oficjalnie jako instruktor sportu ze specjalnością pole dance– zatwierdzony przez Polskie Stowarzyszenie Akrobatyki Powietrznej. Uwielbia taniec, dobra zabawę, ale i przede wszystkim bezpieczeństwo na zajęciach! Zawsze z chęcią służy pomocą i dobrą radą, a zajęcia z Alicją to czysta przyjemność.