Sky Pole Studio

Nasz zespół

W Sky Pole studio dbamy o to aby zajęcia były na najwyższym poziomie, dlatego nasza kadra składa się z wykwalifikowanych instruktorów i trenerów.

magdalena karasińska

Kilka słów Magdy o sobie

magdalena karasińska

Tancerka, choreograf, dyplomowany instruktor tańca oraz pole dance, właścicielka Sky Pole Studio. Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Tancerka z 7-letnim doświadczeniem w tańcu towarzyskim, Dla Magdy jako tancerki najważniejszy jest ciągły rozwój, uczęszcza więc na liczne warsztaty taneczne, gdzie szkoli się pod okiem zagranicznych choreografów.

Od 2013 roku prowadzi zajęcia w różnych grupowych wiekowych, z tańca towarzyskiego, ladies latino, sexy dance ,pole dance, exotic pole oraz stretching. Zajmuje się także przygotowywaniem chorografii Pierwszych Tańców Weselnych.

Magda jest również profesjonalną tancerką i uczestniczy w wielu pokazach, koncertach i eventach. W 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę z Pole Dance, który stał się istotnym dodatkiem do zestawu tanecznych i sportowych pasji. Wcześniejsze taneczne przygotowanie w znacznym stopniu ułatwiło wejście w świat pole dance’u oraz zaowocowało pierwszym osiągnięciem- otrzymaniem tytułu Vice Miss- szkoły pole dance, w której się szkoliła- już po 2 miesiącach od pierwszego wejścia na salę treningową.

Na scenie czuje się jak ryba w wodzie.

Taniec to jej pasja i sposób na życie!

OSIĄGNIĘCIA:

* Mistrzyni Polski POLE SPORT, kat. Elite Senior Women, Katowice 2021
* Mistrzyni Polski ARTISTIC POLE, kat. Professional Senior Women, Katowice 2021
* The Best Show – Esensai Championship , kat. Professional , Gdańsk 2021
*The Best Emotional Performance, Esensai Championship, kat. Professional, Gdańsk 2021

Półfinalistka 11 Edycji MAM TALENT

II Miejsce – Pole Dance Fever , kat Exotic Pro, Grodzisk Mazowiecki 2019

III Miejsce- Pole Sport IPSF , kat. Profesjonalistki Seniorki, Katowice 2019

I Miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Warszawa 2018

II Miejsce Artisic Pole IPSF , kat. Profesjonalistki Seniorki, Katowice 2018

III-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław 2017

II-miejsce Pole Art Experience, kat.Professional, Opole .2017

II-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław 2016

 

1. Ile lat trenujesz?
7 lat

2. Ulubiona figura?
Spatchcoock

3. Figura której nienawidzisz?
Bird of paradise- liczę na to,że kiedyś się polubimy.

4. Wymarzona figura?
Na chwilę obecną gainer.

5. Rurkowy idol?
Olena Minina –sportowo
Alyona Amber- exotic

6. Oddałabyś życie za?
Rosół mamci Bożenki

7. Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?
Syrenką Arielką

8. Kim jesteś z zawodu?
Inżynier Produkcji.
Instruktor tańca oraz pole dance.

9. Ulubiona potrwa?
Steak , sushi.

10. Ulubione słodycze?
Żelki –ale tylko te kwaśne.

11. Twoje motto:
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Czego nie wiesz o Magdzie?
*kocha pomidorową ale tylko z makaronem świderki,
*budzenie jej w wolny dzień przed 12 rano, grozi aktem agresji,
*jest uzależniona od coca-coli, twierdzi że chodzi do grupy AC (Anonimowi Cocaholicy).

Nikt jeszcze nie wie skąd w tak małym człowieku tyle siły i energii. Amerykańscy naukowcy nie raz chcieli ją przebadać, ale Madzia się nie daje, bo jak twierdzi – nie może ominąć zajęć. Jest tak zapracowana, że od kiedy w 2016 pojawił się Netflix w Polsce, to do dziś nie udało się jej go włączyć. Na pytanie czy ma czas dla siebie poza pracą odpowiada, że – tak!

W wolnym czasie lubi pracować, czasami też trochę pracuje, jednak najczęściej spędza wieczory… pracując. Dowód swoich umiejętności dawała wielokrotnie na zawodach, czy w programie „Mam Talent” i nie – nie macie deja vu – była po prostu w Polskiej i Czechosłowackiej edycji.

Ta na pozór miła i opanowana dziewczyna, gdy wchodzi na scene, to zamienia się w istne zwierzę – bliżej nieokreślone, ale zwierzę. Nie ma figury, której by nie opanowała! Od aniołka w śniegu, przez deadlifty, po russian splity. Wszyscy kochają jej zajęcia, stretching, pole dance, exotic flow, czy te na których przynosi domowej roboty ciasteczka (polecamy polować na nie w okolicach większych świąt).

Jak każdy zawodowy sportowiec Madzia dba o swoje ciało – gdy tylko może, to sypia do późnych godzin, żywi się specjalną dietą pudełkową uzupełnioną o puszkę Coli, oraz paczką żelek dziennie.

Magdalena ŚWIERCZYŃSKA

MAGDALENA ŚWIERCZYŃSKA

Certyfikowany instruktor Pole Dance, zawodniczka Artistic Pole. Od zawsze była aktywna fizycznie, próbowała tańca towarzyskiego, bachaty, salsy, high heelsów, a nawet breakdance, ale to dopiero rurka zatrzymała ją dłużej.

Swoją przygodę z pole dance zaczęła 4 lata temu, i przez ten czas przygoda przerodziła się w ogromna pasję, a z 2 treningów w tygodniu zrobiło się… 6. W pole dance najbardziej docenia to, że uczy pokory i wytrwałości, gdyż są figury, które wchodzą „ot tak”, podczas gdy inne wymagają miesięcy przygotowań.

W 2018 roku wzięła udział w swoich pierwszych zawodach i pokochała Pole w wersji Artistic. Figury, których uczymy się podczas codziennych zajęć połączone z muzyką tworzą magiczną całość i są perełką w naszych rutynowych treningach. Uważa, że najlepsze cardio to właśnie pole choreo, poza poprawą kondycji sprawia też dużo radości.

1. Ile lat trenujesz?
4 lata

2. Ulubiona figura?
Aysha elbow grip

3. Figura której nienawidzisz?
Janeiro

4. Wymarzona figura?
Spatchcock

5. Rurkowy idol?
Olga Biserova

6. Oddałabyś życie za?
Moją kotkę Zuzię

7. Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?
Aktorką

8. Kim jesteś z zawodu?
Mgr inż budownictwa

9. Ulubiona potrwa?
Pizza hawajska

10. Ulubione słodycze?
Kinder Country i Prince Polo

11. Twoje motto.
Jeśli myślisz, ze nic nie możesz zmienić – zmień myślenie

Czego nie wiemy o Madzi?
Uwielbiam czytać książki, wręcz połykam je w całości. Przeczytanie 500 stronicowej książki zajmuje mi zaledwie… jeden dzień.

WOJTEK
RYCZKOWSKI

WOJTEK
RYCZKOWSKI

Wojti to zawodowy artysta, tancerz, zawodnik Pole Dance przekazujący swoje wizje w tańcu pełnym ekspresji. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 8 lata od akrobatyki oraz gimnastyki.

Doświadczenie z tańcem rozpoczął od tańca towarzyskiego i zakończył na drugiej lekcji, ale szybko przeniósł się na taniec nowoczesny Street Dance gdzie odkrył samego siebie. Uczestniczył w wielu warsztatach taneczych, artystycznych, Pole Dance prowadzonych przez światowej sławy tancerzy, zawodników, choreografów.

Posiada Doświadczenie na dużych scenach, tańcząc na koncertach u boku Polskich Gwiazd m.in. Sylwestrowa Moc przebojów Polsat TV. Uczestniczył również w programach oraz wywiadach do TV. 

Przygodę z Pole Dance rozpoczął w 2015r. Pierwsze kroki stawiał w iD Centrum Aktywności w Kołobrzegu. Od 2014 do 2021 prowadził Szkołę Tańca, Akrobatyki oraz Fitness Art Dance Factory w Gościnie, ale dla własnego rozwoju i samorealizacji wyprowadził się do Warszawy.

Osiągnięcia w Pole Dance:
1 miejsce w zawodach Pole Theatre w Irlandii  w kat. Pole Art
1 miejsce na Międzynarodowych zawodach Vertical Fit Championship,
1 miejsce Pole Art Experience International Championships.
3 miejsce Esensai Championship

Wojti posiada również sukcesy w tańcu, gimnsytyce oraz akrobatyce. Posiada nad wyraz inteligentny i błyskotliwy zmysł, piękne wyczucie.  Choreograf który potrafi mieszać różnorodne style taneczne. We wszystkim czuje się dobrze.

Wspaniały trener, pedagog, potrafi umiejętnie zmotywować, postawić jasne wymagania i osiągnąć sukces wraz z podopiecznymi. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, natomiast  aktualnie Student Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ambitnie podchodzący do realizacji swoich planów.

Potrafi stworzyć Tream nawet z przedszkolakami, uczy i przekazuje ogromną wiedzę. Wojtek swoją osobą sprawia radość innym, tworzy wokół siebie wspaniałą przestrzeń, potrafi wydobyć ze swoich kursantów mocne strony co  połączone z motywacją daje gwarancję sukcesu. Kursanci są dla niego najważniejsi. Nie ma dla niego samo ograniczeń są tylko pozytywne wyzwania. Mówi często „Jeśli masz coś w swojej głowie, wkrótce będziesz miał to w rękach” i tego się trzyma!

1. Ile lat trenujesz?
6 lat

2. Ulubiona figura? 
Russian Split

3. Figura której nienawidzisz?
Janeiro

4. Wymarzona figura?
Cocoon (raz zrobiłem i to było by na tyle)

5. Rurkowy idol?
Nie posiadam.

6. Oddałabyś życie za?
Rodzinę i przyjaciół.

7. Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?
Lekarzem, Chemikiem, Archeologiem, Pilotem, Piosenkarzem, Aktorem

8. Kim jesteś z zawodu?
Trenerem, Instruktorem, Nauczycielem

9. Ulubiona potrwa? 
WSZYSZYSTKO i wszystkie kuchnie świata oprócz: podrobów, wieprzowiny, gotowanych jajek i jakiś obrzydlistw.

10. Ulubione słodycze? 
Nie mam ulubionego, bo kocham wszytko co ma Cukier!

11. Twoje motto. 
„Jeśli masz coś w swojej głowę, wkrótce będziesz miał to w rękach”

Czego nie wiemy o Wojtim?
No właśnie w tym problem, że wszyscy wszystko wiedzą.

PAULINA
PŁOCHARSKA

PAULINA
PŁOCHARSKA

Tancerka, choreograf i certyfikowany instruktor Pole Dance (PFAPA). Na co dzień mieszka w Warszawie i jest instruktorką Pole/Exotic w Sky Pole Studio Warszawa oraz w Warsaw Pole Dance Center.

W wieku 5 lat rozpoczęła przygodę z tańcem i praktykowała wiele styli tanecznych – od tańca nowoczesnego, poprzez disco/show dance, hip-hop, jazz i wiele innych. Miała również możliwość trenowania stylu electric boogie (popping). W styczniu 2016 roku poszła na pierwsze zajęcia Pole Dance i do dnia dzisiejszego wkłada w to całe swoje serce.

Pod koniec 2019 roku zafascynował ją Exotic, gdzie jako samouk rozpoczęła z nim swoją przygodę. Jako instruktor jest bardzo dokładna i cierpliwa. Kocha Pole Dance za możliwość rozwoju w wielu aspektach, a w szczególności za podnoszenie pewności siebie i świadomości kobiecości.

Prywatnie kocha podróże, zwierzęta, ma 4 koty i chciałaby spędzić miesiąc na Malediwach. W przyszłości chce mieć duży dom z wielkim kocim Patio.

1. Ile lat trenujesz?
5,5 roku

2. Ulubiona figura?
 Russian layback

3. Figura której nienawidzisz?
Superman i Allegra

4. Wymarzona figura?
Cocoon i Rainbow Marchenko

5. Rurkowy idol?
Olena Minina, Anela Kuzmina

6. Oddałabyś życie za?
Wszystkie szpagaty i gięcie w plecach

7. Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?
Weterynarzem, piosenkarką, choreografem

8. Kim jesteś z zawodu?
Mgr inż specjalista ds Odnawialnych Źródeł Energii

9. Ulubiona potrwa?
 Krewetki na maśle z czosnkiem, chili i białym winem

10. Ulubione słodycze?
Ferrero Rocher, różne ciasta

11. Twoje motto.
„Sukces jest jak drabina. Nie wejdziesz na nią trzymając ręce w kieszeniach.”

Czego nie wiemy o Pauli?
Kocham latać samolotami, oglądać jak startują i lądują, mogłabym cały dzień spędzić na lotnisku albo zamieszkać na jakiejś wyspie, gdzie latają dosłownie „nad głowami” 

ANNA
KUSZCZYK

ANNA
KUSZCZYK

Certyfikowany instruktor Pole Dance. Choć za młodych lat z tańcem i sportem nie było jej po drodze, to 4 lata temu zdecydowała się na pierwsze zajęcia pole dance, które skradły jej serce. Kocha ten sport za nieustanną możliwość rozwoju, pokonywanie własnych granic, wykonywanie figur, które wcześniej pozostawały tylko w sferze instagramowych marzeń.

Z uśmiechem na twarzy patrzy do starej galerii w telefonie o nazwie „super figury, których nigdy nie zrobię”, gdy dziś wydają się one proste lub na spokojnie do wyćwiczenia. Po dwóch latach trenowania zdecydowała się na pierwsze zajęcia Exotic i od tego czasu przepadła na dobre.

Kiedyś każdy piątkowy wieczór spędzała ze znajomymi, a dziś wybiera zajęcia na sali i taniec. Exotic pozwala jej podnieść pewność siebie, jest sposobem na wyrażanie kobiecości oraz osobowości. Jest to również najlepszy sposób, aby odprężyć się i zrelaksować po pracy za biurkiem.

W przyszłości chciałaby mieć duży dom z ogródkiem, a przy nim dom spokojnej starości dla niechcianych piesków.
——————————
Anię możecie spotkać u nas we poniedziałki, środy i piątki

1. Ile lat trenujesz?
4

2. Ulubiona figura?
Handspring

3. Figura której nienawidzisz?
Yoginni

4. Wymarzona figura?
Bird of paradise

5. Rurkowy idol?
Sasha Meow

6. Oddałabyś życie za…
Ponadszpagat

7. Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?
Piosenkarką

8. Kim jesteś z zawodu?
Księgowa

9. Ulubiona potrwa?
Pizza

10. Ulubione słodycze?
Kwaśne żelki

11. Twoje motto.
Nigdy nie wygrasz, jeśli nigdy nie zaczniesz

Czego nie wiemy o Ani?
Wbrew pozorom potrafię zjeść sama pizzę o średnicy 40 cm.

JOANNA
PRZYBYŁ

JOANNA
PRZYBYŁ

Taniec jest dla niej ogromną pasją, bez której nie wyobraża sobie życia. Towarzyszy jej od prawie dwudziestu lat. Przez dziesięć lat była tancerką Zespołu Tańca Nowoczesnego Adena w Opolu, gdzie szkoliła się głównie w technikach jazz i modern, w których odniosła wiele sukcesów na zawodach ogólnokrajowych oraz międzynarodowych. Poznała również podstawy baletu, a równolegle do jazz’u i modern’u trenowała akrobatykę.

Nie są jej obce również takie techniki jak street dance czy disco dance. Przez kilka lat tańczyła także w teatrze tańca działającym przy ZTN Adena. Od sześciu lat posiada uprawnienia instruktora pole dance.

Pracowała we Fly Pole Dance Studio w Szczecinie oraz w olsztyńskiej Fitnessce. Prowadziła również zajęcia z akrobatyki sportowej dla dzieci i młodzieży w PowerGym w Szczecinie.

Pole dance uwielbia za połączenie siły i kobiecości oraz nieograniczone możliwości rozwoju. Na  treningach stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i porządny wycisk  Prywatnie kocha podróże i zwierzęta, ma dwa psy i kota .
——————————
Asię możecie spotkać u nas we wtorki i czwartki.

1. Ile lat trenujesz?
7

2. Ulubiona figura?
Jade

3. Figura której nienawidzisz?
Rocket woman

4. Wymarzona figura?
Rainbow marchenko

5. Rurkowy idol?
Anastasia Skukhtorova, Amy Hazel,

6. Oddałabyś życie za?
Gięcie w plecach

7. Kim chciałaś zostać w dzieciństwie?
Zakonnicą, tajna agentką

8. Kim jesteś z zawodu?
Doradcą ds. Nieruchomości

9. Ulubiona potrwa?
Naleśniki, pierogi, sałatka grecka, pizza, frytki z maca

10. Ulubione słodycze?
Tort bezowy

11. Twoje motto.
Traktuj ludzi tak jak chciałabyś żeby Ciebie traktowano.

Czego nie wiemy o Asi?
Uwielbia podróżować stopem, chce zamieszkać w Barcelonie.